Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8. -ban milyen vizsgálatok...

8. -ban milyen vizsgálatok van, oltás van? És amikor jelentkezik középsuliba az alkalmassági vizsgálat milyen? \fiú\ Szívatást hagyjuk előre is, itt kuki vizsgálat nincs! :-)

Figyelt kérdés
Normális válaszokat köszönöm
2015. okt. 25. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szokásos vizsgálatok lesznek.
2015. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magasság, testtömeg, pulzusszám, (néha megnézik azt is, van-e lúdtalpad), esetleg testzsírszázalék-mérés... Semmi extra. "Kuki" vizsgálat valóban nincs (ez általában egyszer van egész iskolaév alatt. Nálunk negyedikben volt xD)


Középsulis alkalmasságin is ugyanez volt nekem. Sőt, még ebből a pár dologból sem volt meg minden. De ez attól is függ, hol fogsz tanulni, milyen szakirányban. Szerintem ott sem lesz.

2015. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kuki vizsgálat miatt aggódni valód nincs,ha nem szeretnéd,nem kötelező,vagy saját orvos is megvizsgálhat.De számíts rá hogy középsuliba is előfordulhat.Iskola fogászatra is biztos mentek majd.Ha kereskedelmibe mennél eladónak akkor tüdőszürés is lehet.
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok,köszi.Akkor megnyugodtam.Oltás lesz?
2015. okt. 25. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Oltástól ne foss xD Azt amúgy be szokták jelenteni előre, ha szúrnak.
2015. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem félek az oltástól,csak nem tudom kapunk még.
2015. okt. 26. 19:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Oltás volt,meg általános vizsgálatom,kuki vizsgálat nem hiába szívattatok,ha ha.
2016. jan. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!