Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítással...

Anyajegy eltávolítással kapcsolatban keresek orvost, tudtok ajánlani megbízható szakembert?

Figyelt kérdés
Van a mellkasomon a melleim alatt egy bőrből kiemelkedő anyajegyem, dermatoscopos vizsgálat alapján nem veszélyes, de a melltartó pánt miatt féltem, mert sokszor hozzáér, nyomja (főként sportolás közben); illetve esztétikailag zavaró. Már kaptam beutalót a sebészetre, de őszintén szólva félek az állami ellátástól, mert nincs tapasztalatom, nem ismerem egyik orvost sem és azt sem szeretném ha nagy és csúnya heg maradna a helyén, ezért elgondolkodtam a magánorvosi ellátáson is. Tapasztalatok? Hol lenne érdemes megcsináltatni? Általános sebészeten, bőrgyógyásszal aki vállal anyajegy levételt, vagy esetleg plasztikai sebésszel...? Minden tanácsnak örülök. 21/L

2015. nov. 9. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy rutinos sebész mindig jo. Nem kell tartanod ettől, annyira jelentéktelen heg marad utánna, hogy nem érdemes ezen agyalnod. Egy magánpraxisba 20-30 körül kimetszik és összevarják, az eredmény hasonló. Az "ingyenes" ellátás is lehet jó. Mindenképp szebb lesz esztétikailag. A gyógyuláskor figyelj arra hogy a kötőszövetek mindig lágyak legyenek mert jobban elsimul a végleges felszín.

Ajánlom a contratubex gélt. És e vitamin olajat. De szigorúan csak egy hónap után a varratszedést követöen.

n arcra használtam, homlok. De heget eltüntetni tökéletesen Sosem lehet!

2015. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én plasztikai sebésznél voltam 5-7000 FT/db nekem is kiálló anyajegyem volt,ő lehámlasztotta az anyjegyet,2 hét alatt begyógyult,szinte nem is látszik,míg amikor kivágják és össszevarrják az heggel jár,jobban észrevehető.


Érzéstelenítőt kaptam és 2 perc alatt kész is voltam,olyan volt először mint amikor lenyúzod a bőrt,picit nedvedzett,vettem rá betadint azzal bekentem és ragtapasszal leragasztottam,otthon meg ragi nélkül volt és 2 hétig sebes volt,de semmi nyoma nincs,picit halványabb a bőröm ott.

2015. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!