Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bizonyos körűlmények miatt 2...

Bizonyos körűlmények miatt 2 éve állok leszázalékolás alatt depresszióval! Az utóbbi időben ott tartottam mint a tragikus családírtó! Ezt elmerjem-e mondani az orvosomnak?

Figyelt kérdés
Mik az esélyeim a leszázalékolással?
2010. márc. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézus! Mindenképpen el ne titkolj egyetlen egy gondolatodat sem az orvos elől. Mond el neki miben változott a hangulatod, a magatartásod. Hallod én nem vagyok egy gyenge idegzetű ember, de ez a tragédia még engemet is megviselt. De egyet azért ne feledj! Nehogy beképzeld magadnak te is, hogy ha depresszióban szenvedsz, akkor te is úgy fogsz viselkedni, mint az a szerencsétlen ember még véletlenül sem. Hesegesd elmagadtól annak a történésnek még a gondolatát is, hidd mindenkit megviselt nem csak téged! De mindenképpen menj el mielőbb az orvoshoz.
2010. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem kaptam kielégítő választ,még azt szeretném tudni,hogy mindezt elmerjem-e mondani a most következő orvosomnak! ezért nem utalnak-e be ZÁRT intézetbe!
2010. márc. 21. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Még mindig úgy érzem magam mint ahogy leírtam,így csak magam egészsége és életem ellen fordúlhatok!Szeretnék minél több hozzászólást!Köszi!
2010. márc. 22. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
hat szerintem mindenkeppen mondd el neki,ezt!Semmit sem szabad eltitkolni az orvos elol,es nem is kell!mivel ot tartja az orvosi titoktartas,semmikepp sem kell felned elmondani neki!Es is hasonlo cipoben jarok!szomatizacios zavart allapitottak meg,es sulyos szorongassos zavart,amitol mar 9honapja nem tudok dolgozni,es utalom az egeszet!egeszseges akarok lenni,es nem egy beteg zombi 22 eves fejemmel,es annyira buntudatom van meg szegyellem magam emiatt,pedig nem tehetek rola!Szerintem leszazalekolnak,ha megkered az orvosodat1Irj tobbet magadrol,a gondolataidrol,mivel nem tudom mi az a tragikus csalad irto,nem magyarorszagon elek,fogalmam sincs mi az!De jobbulast kivanok neked! Ird le a tuneteidet,stb,hatha tudok segiteni valamit,mivel mar rengeteget tanultam a temaban az utobbi 4ev alatt! Udvozlettel 22/L
2010. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Biztos, hogy van esélyed, mert a férjem is ilyen problémák miatt lett leszázalékolva.Neki is főleg a szorongás állt a depresszió hátterében.De azt hiszem még kicsit rá is játszott a tünetekre a bizottság előtt, nekem legalábbis ezt mondta. Azt én is mindenképpen ajánlom, hogy őszintén beszélj érzéseidről az orvosodnak és még ha be is utalna egy kivizsgálásra az csak a te érdekeidet szolgálná.
2010. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszadó talán egy kicsit jobb választ adott,ezért azt hiszem mindent elmondok az orvosomnak! Köszi de a további válaszokat is elfogom olvasni ésha lehet reagálok rá!
2010. márc. 23. 14:24
 7/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, de nemsokára vissza kell mennem a személyes holmiaimért és az orvosomhoz csak úgy jelentkezhetek be, ha a régi lakóhelyemről már a kartonjaim már itt vnnak és ez késik! Vagy ezeket a papírokat ne várjam meg?
2010. márc. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!