Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most kaptam meg a vérvétel...

Knashh kérdése:

Most kaptam meg a vérvétel eredményét, és a következők voltak megcsillagozva: Karbamid: 2,1 mmol/l Koleszterin: 3,4 mmol/l Triglicerid: 1,72 mmol/l limfocita: 46,4% abs. Bazofil: 0, 02 G/L RDW: 11,1%CV Ezekből az adatokból mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosodnak kéne megmondnai.
2015. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan ott van, hogy mennyi a normális és látod, hogy annál kevesebb, vagy több az értéked, itt megnézheted, hogy mi okohatja az eltérést.:


[link]

2015. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jol ertem, a karbamid, koleszterin es triglicerid szinted akkor ez alapjan alacsonyabb a megadott referencia ertekeknel? Mindegyik eseteben az lenne gond, ha magasabbak lennenek, mint a felsö hatar, ezek az ertekek teljesen rendben vannak. A verkep elteresek (limfocita, bazofil, RDW) is csak minimalisak, semmi jelentösegük nincs. A qualitativ verkepnel (amibe a limfocita es a bazofil tartozik) majdnem minden embernel "csillagos" valamelyik ertek, de ekkora elteres, ami nalad van, nem koros. Az RDW (a vörösversejtek meretet jellemzi)is a hataron van, semmi rosszat nem jelent. Teljesen jok az eredmenyeid!
2015. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Igen, megnéztem hogy milyen értékel a megfelelőek, csak azért megerősítés gyanánt írtam ki a kérdésem. Magam is utánanéztem! :)

3. válaszoló: Köszönöm a válaszát, remélem, hogy a doki is hasonlókat fog mondani.

2015. dec. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!