Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megbízható nőgyógyász Budapest...

Megbízható nőgyógyász Budapesten, ha nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
Az állandó lakcímem Zala megyében van, de Budapesten tanulok, albérletben lakom és nincs bejelentett lakcímem. Viszont pár napja nagyon erős és kellemetlen szagú folyásom van, nagyon megijedtem és szeretnék nőgyógyászhoz menni. Hogy tudom ezt megoldani Pesten , csakis kizárólag magánorvosnál? Minél hamarabb szeretnék elmenni, mert fogamzásgátlót szedek és néha halvány vérzésem is volt aktus után, aminek akkor még nem tulajdonítottam különösebb figyelmet. Kérlek segítsetek, hova tudnék elmenni vizsgálatra, rákszűrést is szeretnék csináltatni.
2015. dec. 7. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Látom még senki sem válaszolt ezért adok egy tippet de nem tuti...

Mikor én kolis voltam és nem volt bejelentett lakcímem pesten az Örs vezér téren lévő szakrendelőbe mentem és ott a nőgyógyászatra nem kell időpont, mondtam a recepción hogy kollégista vagyok, folyamatban van a lakcím átírásom (nem volt...) és hogy kerületi vagyok (nem voltam az..) és fogadtak. Volt hogy nem is firtatták.


De! Ez 5 éve volt, úgyhogy nem mondom hogy most is fogadni fognak.... de ha nincs más talán egy próbát megér! Keress rá: xiv kerület szakrendelő örs vezér tere

2015. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!