Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakin végeztek már ékkimetsz...

Valakin végeztek már ékkimetszést (benőtt köröm)?

Figyelt kérdés
Pár hónapja benőtt a körmöm,nagyon fájt,cipőt is kényelmetlen volt viselni. Elmentem orvoshoz,megnézte, majd időpontot adott ékkimetszésre. Meg is történt a procedúra, széoen kivágta a körmöm széleit, bekötözte. Ez kedden történt,hétfőre kaptam időpontot kontrollvizsgálatra. Elvileg akkor cserélik ki a kötést is.. Na most a kötés már szerdán átvérzett, mára mégjobban, arról nem is beszélve,hogy hihetetlen büdös,átható vér szaga van..A hétvégét már nem bírnám ki így. Szabad ennyire véreznie? Vagy egyáltalán levehetem magamnak?
2015. dec. 11. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hétig nem cserélnének kötést?! Egyre jobb ez az egészségügy. Kicsi koromban volt részem ilyen körömkivágásban, emlékeim szerint sokszor kellett menni kötözésre, talán kétnaponta. Szedd le azt a véres kötést, fertőtlenítsd a körmödet, ez így nagyon nem normális.
2015. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp leszedem holnap,ez már nem állapot..Én is csodálkoztam,hogy hogyan lehet ennyi ideig rajtahagyni egy kötést. Köszönöm a válaszod!:)
2015. dec. 12. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lecserélheted, vagy vissza is mehettél volna pl. Csak arra ügyelj, hogy steril legyen a kötszer, tiszta a kezed.
2015. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leszedtem a kötést, nagyon vérzik,szerintem ennyire nem lenne neki szabad.. lejódoztam, aztán bekötöttem,de tuti,hogy bele fog ragadni a kötés. Holnapután lesz a kontroll..félek nagyon,hogy csak rontottam a helyzeten.:(
2015. dec. 12. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellene ennyi idő után véreznie, miféle henteshez volt balszerencséd? Lehet, hogy jobban jársz, ha holnap benézel az ügyeletre.
2015. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!