Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalatod van az...

Gergo76467743 kérdése:

Milyen tapasztalatod van az Ars Medica (Budapest) klinikáról?

Figyelt kérdés
Mikor jártál ott, kinél, mi a benyomásod és az eredmény?

2016. jan. 2. 00:15
 1/2 anonim válasza:

Semmilyen kezeléssel kapcsolatban sem érdemes felkeresni őket, van egy fórum ami konkrétan velük foglalkozik hogy mennyi embert tönkretettek. Baromi drágán,, dolgoznak ", nem egy embernek az ott történt műtéte után orvosi műhibát állapítottak meg normális orvosok. És az anyajegy leszedéseknek amit ott csinálna leggyakrabban keloidos, ocsmány hegek lesznek az eredményeik, mert olyan mélyen égetik ki a bőröd.

Nagyon messziről kerülje mindenki aki nem akarja megnyomorítani magát!

2022. máj. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem javaslom őket! aranyér műtéten voltam náluk. Már nagyon megbántam! Az egésznek lehúzás szaga van. Arról nem is beszélve olyan fájdalmas volt nagyon. Utána 7-8 napig azt hittem meghalok. Ráadásul trehányak nem jól tünteti fel melyik gyógyszer a fájdalom csillapító, melyik a gyulladáscsökkentő! Amenyiben múlnak a fájdalmaid melyik gyógyszer szedését melyiket kell végig szedni!

Csak ebből épüljek fel soha többet nem akarok hallani róluk! (jaa. és 260.000.- huf.)

2023. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!