Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menyibe kerül egy Állcsont...

Menyibe kerül egy Állcsont Műtét manapság és mi a menete? 18éves vagyok és a fogsorom csúnya amit csak fogszabályzással már nem lehet korigálni csak ha műtét is követi az eljárást. És sehol nem találok róla semmit hogy menyibe kerül

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 19:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én épp most gondolkodom a műtéten,a fogszabályozó 400.000 és maga a műtét 500.000 Ft. Sajnos baromi drága :( Viszont nekem az alsó és felső állcsontomat is műteni kell, ha csak az egyiket kéne akkor nyilván fele annyiba kerül. Azt előre nem tudhatod neked melyiket kéne, az orvos tudja megmondani a röntgen leletek, gipszminta stb alapján. Nem tudom felfogni miért nem támogatja a tb ezt a műtétet, senki nem szórakozásból vállalja. A menetéről csak annyit tudok, hogy először felrakják a fogszabályzót, és ha nem lesz torlódás, semmilyen rés, szóval a fogsoraid rendezettek lesznek akkor jön a műtét. Utána már csak rövid ideig lesz rajtad a fogszabályzó, amíg tökéletes lesz az eredmény. Persze a lehetőségekhez képest... nekem pl így sem záródna tökéletesen a fogsorom
2016. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!