Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Parommal sexeltem es azutan...

Parommal sexeltem es azutan ejjel arra keltem hogy majd bepipilek es iszonyuan fajt. Mintha felfaztam volna. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eleinte veres is volt ami meg a huvelyembol is jott.5.-ik napja pipi inger,de ami a rossz hogy amikor a vizeles vegen a hugycső faj nagyon.Ez nem felfazas elmult volna mar.Medveszolo,tozegafonya nem segitett.Gondoltam hugycső gyulladasra de meddig tart mig elmulik??Vagy mas lehet a gond?

2016. jan. 23. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
pipi inger...anyám :D
2016. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem felfaztal ! Nálam ilyenkor petrezselyem segített !!! Megkell főzni petrezselyem zoldjet vízben legalább 15 percet es ha kíhűl leszűrni es a vizet belőle inni reggel este ! 2-3 nap es elmúlik !
2016. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínű felfázás, ami egyébként a húgyúti rész fertőzése, és valóban elősegíti a szex.

Az a legokosabb, ha elmész vele orvoshoz, lehet hogy csinál egy kenettenyésztést, plusz kapsz gyógyszert, amitől elmúlik és nem szenvedsz tovább.

2016. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cila123 ***** válasza:
0%
Túl nagy a barátod szerszáma. De legjobb , ha orvoshoz mész, a burjánok mindig nem segítenek. Ha szex ezelőtt és alatt nem fájt a barátod szerszáma az oka! Válts pasit!
2016. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen fertőzés-gyulladásról van szó.

Irány az orvos!!!!

Első tippem a bakteriális húgyhólyaghurut, igen, köznyelven felfázás! És ez magától nem múlik el, erre antibiotikumos kezelés kell!

2016. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel coli-bacilus. Menj orvoshoz vele, mert ha nincs rendesen kikezelve, akkor újra és újra vissza fog jönni a fertőzés. Lesznek esetleg tünetmentes időszakok, amikor úgy tűnik, hogy minden rendben, de később, amikor újra felszaporodnak a baktériumok, újra a kínok kínját fogod kiállni, Ameddig eljutsz orvoshoz addig igyál nagyon sokat, akár 3-4 litert is naponta, mert ez kimossa a baktériumokat és enyhülnek a tünetek. Véglegesen csak antibiotikummal oldható meg a probléma.
2016. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húgyhólyaggyulladásod van, aminek a megtévesztő népi elnevezése a felfázás, bár nálad köze nincs hozzá. Bakteriális fertőzés, szex közben gyakori (annak idején nászutas betegségnek is hívták egyébként). A dörzsöléstől olyan baktériumok kerülnek a húgycsöved közelébe, amelyek természetesen tagjai a bélflórádnak, természetesen az anusod környékén is ott élnek. Ezek a bacik szépen felvándoroltak a húgycsöveden és jó kis gyulladást hoztak létre. Nekem is sokszor volt ilyen a kapcsolatunk elején.

Kezelés: csak antibiotikummal lehet és javasolt is. Még mielőtt ascendál a veséd felé, akkor kapsz jó kis vesemedence gyulladást.... Ha nem bírod ki hétfőig, nyugodtan menj el ezzel az ügyeletre, én is számtalanszor voltam már. 99%ban E.coli okozza, sokszor nem is tenyésztik, mert annyira jellegzetes.

Továbbá, hogy megelőzd: minden alkalom után (bármikor legyen az) menj el pisilni. Akkor is, ha csak pár csepp jön ki. Így kimosod onnan a bacikat. Illetve tarts otthon Urzinolt, ha vmiért nem sikerült mégsem pisilned, vegyél be 1-2 darabot.

Jobbulást!

2016. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól írják előttem. Felfázás gyanús a dolog. Én is próbáltam a házipraktikákat, soha többé nem tenném. Nem kezeltek ki rendesen így visszatérő bajom volt vele és főleg szexuális aktusok után. A legutolsó alkalommal kórházba kellett vinni, olyan görcseim voltak, kiszáradással. Iszonyú kellemetlen. Antibiotikumot kaptam, kenőcsöt, fájdalomcsillapítókat és pár jó tanácsot. Ne otthon próbáld kezelni, főleg akkor ne, ha véres. És minden egyes szexuális együttlét után a jövőben is menny el wc-re és pisilj. Én mióta ezt teszem nem jött elő a felfázás. Illetve, ha egy picit is érzem, hogy valami mintha fura lenne már veszem be a tőzegáfonyát. De az inkább csak megelőzés, ha már ott a baj el kell menni orvoshoz és rendesen kezelni a bajt.
2016. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy kb ugyanazt leírtam, mint a 7-es. :)
2016. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!