Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek Dr. Hajagos...

Mi a véleményetek Dr. Hajagos Zsolt fogorvosról?

Figyelt kérdés
Fölég az érdekelne hogy milyen minőségben dolgozik.

#fogorvos #Zsolt #Hajagos
2016. jan. 24. 07:39
 1/1 Beatrix0522 ***** válasza:

Nem tudom h érdekel -e még a válasz...én hozzá járok 1 éve...nagyon ügyes jó kezű doki...az injekciót meg sem érzem...figyelmes...húzott bölcsességfogamat, tömött és gyökérkezelt, és sajnos jelenleg is gyökérkezeli az egyik fogam...teljesen meg vagyok elégedve a munkájával. Soha senki más székébe be nem ülök...ő volt az első doki aki csinált vmit a fogammal...mert a suli fogorvosok sose mondták h rosszak lennének aztán suli után 2 évvel elkezdett fájni nekem meg nem volt dokim. Több ismerősöm őt ajánlotta, nem bántam meg a döntést.


Tömés amit készített nagyon strapabíró, rágó cukor rágásra egyaránt alkalmas nem jött még ki .. rágózom sokat ... Remélem tudtam segíteni 😊

2017. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!