Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalatok közvetlenül...

Tapasztalatok közvetlenül műtét előtt?

Figyelt kérdés

Volt egy műtétem, előtte kaptam a fenekembe egy injekciót, ezután kitoltak a kórteremből, és nagyjából eddig emlékszem, legközelebb műtét után keltem fel, amúgy minden rendben ment, nem is nagyon fájt.


Mit kaphattam, hogy nem emlékszem semmire? Azt nem hiszem, hogy ez már az altató lett volna.


2016. febr. 3. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy akkor még ébren voltál, csak a későbbi altatás miatt nem emlékszel mindenre az elalvás előttről?


Amikor engem műtöttek, akkor megvan még az, hogy belémböki az altatót és onnantól se kép se hang.

2016. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem lehet, éppen erre vagyok kiváncsi... :)
2016. febr. 3. 21:59
 3/4 anonim válasza:
Velem úgy volt hogy az az infúziós kütyü már bent volt egy ideje a karomban nekem is a fenekembe de egy kicsit lejjebb inkább a combomba innekcióztak vmit aztán elkezdtek tolni a műtőbe a sima ágyon aztán egy orvosféle a műtő előtt átemelt egy másik ágyra (10 éves voltam akkor) betoltak és egy női orvos egy ilyen maszkot adott és azt mondta lélegezzem ami jön belőle és ez az utolsó emlékem és én úgy ébredtem a műtét után kb 6 órával hogy majd megfagyok
2016. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást
2016. febr. 28. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!