Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Láb Doppler-vizsgálatához...

Láb Doppler-vizsgálatához bejelentkezhetek a neurológushoz is, vagy csak angiológushoz?

Figyelt kérdés
Az angiológus csak kedden rendel, viszont a neurológushoz tudok menni már holnap is.

2016. febr. 10. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak angiologushoz, esetleg olyan ultrahangos szakorvoshoz aki csinál ilyen vizsgálatot. Ha trombózis gyanú van menj sürgősségi osztályra.
2016. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! Nincs ilyen gyanú, csak 1 hete becsípődött a derekam, ami már elmúlt, viszont a lábfájdalom lett az utóhatása, ami biztosan idegi alapú és a becsípődés következménye, de mindenképp elmegyek érvizsgálatra.


Én eddig úgy tudtam, hogy erre a Doppler vizsgálat a jó, azonban nem bírok várni keddig, felhívtam a rendelőt, mert péntekenként rendel náluk a radiológus, és telefonon azt a tájékoztatást kaptam, hogy az UH vizsgálat sokkal jobb, mint a Doppler, és Doppler után is sokszor javasolja az UH vizsgálatot az orvos.

2016. febr. 10. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!