Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keressek másik háziorvost?

Keressek másik háziorvost?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok megelégedve a mostanival... Ha beteg vagyok, akkor általában csak a torkomat nézi meg és felír egy doboz antibiotikumot, de van, hogy meg se vizsgál, csak feltesz 2 kérdést a panaszaimmal kapcsolatban, és felír egy gyógyszert. Ez elég idegesítő, tekintve, hogy mindig millióan vannak nála, 1,5-2 órát minimum várni kell, mire bejut az ember, és aztán el se látja rendesen. Folyton szabadságon van, 1,5 hetet rendel, majd elmegy 3 hét szabadságra. Ez megy hónapok óta. Most komolyan, nekem vannak túl nagy elvárásaim egy háziorvossal szemben, vagy tényleg nem jó az ilyen doki? Nagyon gondolkodom a váltáson, mert ennek semmi értelme így... Recept/beutaló írásra kiváló, na de az ember néha beteg is szokott lenni...

2016. febr. 10. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
keress
2016. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Feltétlenül válts másik orvosra.
2016. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elégedett vele keress másikat. Kérdezd meg fogad-e, majd nála kell egy papírt aláírnod és kikérik a kartonod.
2016. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is dettó ugyanez volt az előző háziorvosom.

mindenre antibiotikum. mások akár fél órát is bent voltak(ki hallatszott a nevetgélés meg a társalgás). én meg odamentem tényleg betegen és 2 perc alatt lezavart(semmi kivizsgálás).

ezért váltottam. megteheted, nincs ebből semmi.

2016. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Teljesen ugyanez van itt is! Más ember bent van 20-30(!) percig, én max. 5-ig, mert meg se vizsgál... Lemegyek azzal, hogy köhögök, fulladok (asztmás is vagyok), fáj a hátam. Meg se hallgat, csak hasraütésszerűen felír egy szirupot, hogy szedjem azt... A gyógyszertárban meg közölték, hogy az nem is jó az én köhögésemre... Ha megvizsgált volna, akkor esetleg jó gyógyszert írt volna fel...
2016. febr. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!