Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan találjak meg egy...

Hogyan találjak meg egy orvost, ha nem tudom a nevét?

Figyelt kérdés

Tudom milyen osztályon dolgozik, hányadik emeleten, de a nevét nem tudom. Sokan mondták, hogy műt is, meg minden. De neten csak a főorvosok nevei vannak vagy mi. Sehol nem találom. Mintha nem is létezne.

Ha írnék egy emailt fura lenne? Nem néznének hülyének? Hogy így leírnám kb kinézet szerint? Ja meg szerintem meg se mondanák csak úgy akárkinek.

Help!

20/L



2016. febr. 12. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem írnék levelet.

Felkeresheted az osztályán a főnővért vagy nővéreket. Elmondod, szeretnél XY-hoz menni, de nem tudod a nevét, csak a külsejét tudod leírni. Fognak segíteni.

2016. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Ez abban az esetben működne, ha valami egészségügyi dolgot szeretnék tőle :-D de én ismerkedni szeretnék vele privátban :) fiatal orvos. Kb 32 éves. Az anyukám szobaorvosa volt. De ő elfelejtette a nevét :-(
2016. febr. 13. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyj ott egy üzit a recepción, v ragassz ki egy papírt oda, hogy keresed Xy kinézetűt. Esetleg saját ímélcímeddel. Vagy egy héten keresztül minden reggel várakozz a bejárati ajtó előtt. Mert nem is tudom, mennyire adhatnak ki adatot, hogy kik dolgoznak őnáluk névszerint.
2016. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!