Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleménytek a fagyasztáso...

Mi a véleménytek a fagyasztásos szemölcs eltávolításról?

Figyelt kérdés

Dokival csináltatnám ,maszek alapon. Viszont ami kicsit gyanús,hogy kérdeztem,h mennyibe kerül és mondta,h első alkalom 6000.- utána a többi 4000.- ,mert dikerkt úgy kérdeztem,hogy darabra számol,mert a legtöbb helyen igen és mondta,h nem hanem alkalmakraa (1 alkalom 20 perc). A többi hely ahol kérdeztem mindenhol darabra megy a legolcsóbb hely volt 40 v 50 ezer/ 2 darab,nekem viszont sok kicsi van a hónaljamon.

Hatásos lehet, vagy keressek másik dokit?



2016. febr. 14. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
nem 2 hanem 3 darab 40 v 50 ezer.
2016. febr. 14. 22:31
 2/3 anonim ***** válasza:

A sikeres és végleges kezelés akár 200 (Kettőszáz) Ft-odba is kerülhet. :)) Ennyibe került az almaecet.

Én almaecettel távolítottam el 3 db úgynevezett lógó szemölcsöt. Kettő volt a hónaljam alatt mellkas magasságban. Például itt leírják hogyan kell, bár ez nem is szemölcsnek tűnik de az eljárás a lényeg:

Szemölcs eltávolítása almaecettel

[link]

Tűvel ki sem tudtam szúrni, ezért találékony műszerészként fogtam a pillanatforrasztóm és a lógó szemölcs legvégén azzal ejtettem a tűszúrás helyett kis "sebet" rajta. Majd egy zsebkendőt beáztattam almaecetben és 20-30 percre rászorítottam. Már 1 nap után elszáradt, de még nem esett le. Ezért még két nap megismételtem az almaecetes zsebkendővel való áztatást. Rövidesen leesett az elszáradt és vírussal fertőzött szemölcs és nyoma sincs és ki sem újult. Utólag azt mondom hogy a lógó szemölcsön sérülést sem kell ejteni sem tűvel sem forrasztóval. Hanem mehet rá az almaecetes szárítás. Persze szakszerűbb ha steril vattát ragasztasz rá sebtapasszal, de nekem mindig leesett, ezért folyamodtam a leírt egyszerű módszerhez.

Azt írják hogy az almaecet az érzékeny bőrön égési sérüléshez hasonló nyomot okozhat, de nekem ilyet nem okozott.

2016. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vettem egy scholl szemölcsfagyasztó spray-t és lekezeltem magamnak. Nem kell hozzá nagy tudomány, csak elolvastam a használati utasítást. Próbáld ki, egy próbát megér.
2016. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!