Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vizelet hemoglobinom ++ -os...

A vizelet hemoglobinom ++ -os (laborlelet). Urológiára 2 hónap múlva kaptam időpontot. Kivárjam-e (és nyugodjak békében) - vagy magánrendelés?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így önmagában csak lóg a levegőben. Tessék az ilyen kérdéshez kiírni a biológiai nemet, életkort (és még a kérdés szakszerű megválaszolásához szükséges egyéb segédadatokat). A rendelőben levő orvos látja, hogy ki lépett be és ebből már sok olyan információt kapott, ami alapján kérdés nélkül is tudja a laboradatokat értelmezni. Azaz ha egy konyhakéssel hasbaszúrt férfi jön be, tudja, hogy a vizelet hemoglobin erősen + lesz.
2016. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok helyen előjegyzés van, de sok olyan előjegyzéssel is működő hely van, ahol azonnal is lehet menni.

Múltkor nekem is mondták az egyik rendelésen, hogy 3 hét múlva menjek X órakor. Megkérdeztem, tényleg nem tudok előbb menni? Azt mondták nem. Aztán később kiderült, a balfékek nem tájékoztattak arról, hogy időpont nélkül is mehetek, akkor viszont ki kell várnom a soromat.

Szóval kérdezz rá, hátha nálatok is így van, mert az urológiára is mennek akut betegséggel és bizony akkor nem várhatják meg még a pár napot sem az ellátással. Mondd, hogy vér van a vizeletedben és akkor aznap mehetsz nagy valószínűséggel.

2016. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosod is ellát ha elmész hozzá.
2016. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!! - ffi 59 182/105 nem tudom, milyen adat kellhet még, de küldeném, ha tudnám, mi kell.

#3 -as nak: A háziorvosom küldött uro kivizsgálásra, a vizeletben így szabad szemmel nem látható (világossárga) - viszont néha érzek (inkább általában) a vesetájékról valamit (mindkét oldalról). Az érzés azért nem egyértelmű, mert arról a gerinctájékról is jönnek impulzusok (gerincsérv, és az sokfelé sugároz (hasüregbe, lábba...).

2016. febr. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!