Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ellátnak Budapesten, ha...

Nikszu9911 kérdése:

Ellátnak Budapesten, ha vidéki vagyok?

Figyelt kérdés
Elestem,de utana sokaig semmi bajom nem volt,aztan sprinteltem egyet betonon bakancsban (nem tudom,hogy az eses volt a felelos vagy a futas) es utana kis idovel ereztem,hogy faj a terdem,ha behajlitom es elkezdett bedagadni. Ugy volt,hogy ma hazamegyek es elmegyek ott ugyeletre,de lekestem a buszt. Ha holnap itt bemegyek valamelyik korhazba,ellatnak ingyenesen?
2016. febr. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Vid magaddal a TAJ - kártyádat és egyéb irataidat.
2016. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Keletinél a Balesetibe kell menni és utána jó sokat várakozni, csak a taj-kártya kell hozzá.
2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* vidd. Lemaradt egy d betűm.
2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma este is bemehetsz sürgősségire, talán legegyszerűbb, ha felhívod a mentőket, és megkérdezed, hova mehetsz a közeledben.
2016. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyenesen ellatnak TAJ kártyával. De megpróbálhatod hogy borogatod, jegeled (jégaku, fagyasztott zöldség) vegyél be egy fájdalomcsillapítót és reggelig meglatod hogy alakul
2016. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!