Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megbízható, lelkiismeretes...

Megbízható, lelkiismeretes endokrinológus orvost keresek, ismer valaki ilyent?

Figyelt kérdés

Hat hónapot vártam az első endokrinológiai vizsgálatra! Sok kórházban ez a helyzet. Több panaszom van, a betegségemről nem tudok sokat, a háziorvos, és az ultrahang vizsgálatot végző orvos azt mondták, hogy majd az endokrinológus tájékoztat és tanácsot ad.

Hat hónapos várakozás után szembesültem azzal, hogy a doktornő, akihez kaptam időpontot, valószínűleg annyi fáradtságot sem vesz, hogy kulturált állapotban jelenjen meg a rendelőben. A haja úgy állt, ahogy reggel felkelt az ágyból! A folyóson lehajtott fejjel közlekedett, hogy ne kelljen senkinek köszönni.

A várakozó betegek tájékoztattak arról, hogy ne reménykedjek abban, hogy a doktornő tájékoztat a betegségemről és tanácsot ad, mert neki ehhez nincs türelme. A magánrendelőjében sokkal kedvesebb, és ott a haja is ki van fésülve! Örüljek, ha most nem koptat le, és elküld valamilyen vérvizsgálatra. Mert hogy: olyannyira spórolnak az egészségügyben, hogy csak akkor küldenek el valakit vérvizsgálatra, ha nagyon komoly baja van.

Nekem az tűnt fel, hogy a betegek mindössze 2-5 percet tartózkodnak bent a doktornőnél, akkor is, ha első alkalommal jöttek, ahogy én.

Végül én is bementem. A doktornő szűkszavú és morcos volt. Igyekeztem röviden elmondani a panaszaimat, de nem hallgatott meg, lezárta azzal, hogy: sok panasz sok mindent jelenthet, ezt nem lehet tudni...

4 percig voltam bent... Tájékoztatást, tanácsot nem kaptam.


Ezek után úgy döntöttem, hogy keresek másik orvost. Ismeretségem nincs sehol. :-(

Kénytelen leszek keresni egy magánrendelőt, de sajnos nem mindegy, hogy hova és kihez megyek. Van egy barátnőm, aki a magánrendelőben is átverték.

Kérem, hogy akinek van személyes tapasztalata, szíveskedjen nekem tanáccsal segíteni, hogy melyik orvoshoz menjek?



2016. febr. 24. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, azt elfelejtetted leírni - vagy én nem voltam elég figyelmes -, hogy hol keresed az endokrinológust.
2016. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek endokrinológust!
2016. febr. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!