Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiesett át mostanában gyógykap...

Kiesett át mostanában gyógykaparáson Nőgyógyászati Curettage a mütét mennyi ideig tart s utána a közérzet milyen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elaltatnak, kb 20 perc a küret és visznek vissza a szobádba ébredezni. HA kiment az altató csak olyan érzés lesz, mintha menstruálnál, picit görcsölni fogsz és vérezni. Ha nagyon fáj, kérsz gyógyszert. este mehetsz haza, ha nincs gond.
2016. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!nagyon félek mert ilyenem még nem volt!Most is csak azért kell mert a változo kor küszöbén vagyok és sose nincs meg rendesen a vérzésem .meg ha meg van akkor multkor is 18 napig tartott .meg állandoan vér csomok jöttek belőllem meg görcsöltem

nem tudom hogy meg-e csinálják ha van vérzésem .mert ugyanis megjött még 6.-án és még nem mult el el ?

2016. márc. 16. 17:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megkérdezni hogy előtte nem szabad dohányozni ?Azt tudom hogy éhgyomorral kell mennem .Azt kibirom de a cigit szerintem nem fogom kibirni !mert ugyis nagyon ideges vagyok .ha rágyujtok 2-3 ora osszával előtte az kockázatos az altatásnál?meghalhatok????
2016. márc. 16. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
1 napig bírd ki cigi nélkül.Egyébként, ha cigizel sem fogsz meghalni.
2016. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen beavatkozás, sajnos nem oldotta meg a helyzetet. Korábbi hozzászóló irta, hogy görcsöl utána, így van. Célszerű magunkkal vinni görcsoldót, fájdalomcsillapítót legyen kéznél. (betét is kell ) Utána sokat pihenni, emelni, fizikai munkát végezni nem lehet.
2016. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Lehet,azóta túl vagy rajta...

Nekem volt,egynapos sebészeten.Szinte semmi extra.

Kár volt félni tőle,és a vérzési gondot megoldotta azóta sincs.

2017. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!