Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki a legjobb fül orr gégész...

Ki a legjobb fül orr gégész az országban?

Figyelt kérdés
Édesanyám talált a bal parotis alsó pólusában 25x16mm jól körülhatárólt echoszegény, apró necroticus gócot. Jó indulatú, de olvastam, hogy nagy az esélye, hogy megnagyobbodhat vagy rossz indulatúvá válhat. Sajnos műtétre kell, hogy sor kerüljön, és ennek tetejébe kiderült, hogy egy idegsejten helyezkedik el ez a góc.
2016. ápr. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr Szenczi László. Sokáig kezelt, nagy szakértelemmel bíró orvosnak tartom, de nem tudom, hogy lehet bejutni hozzá (én XVI. kerületi lakos vagyok, ahol a rendelőben ő a fül-orr-gégészet főorvosa).
2016. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonló problémával kezelt? Nagy mütéti tapasztalattal rendelkező de még nem mészárszékesnek állt orvos érdekel :/
2016. ápr. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!