Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szivinfarktus lehetett? (SOS...

Szivinfarktus lehetett? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Tegnap este barátnőmmel voltam két poló volt rajtam egy kabát le ültünk egy padra egyszer csak halálfélelmem lett remegtem nem kaptam levegőt és ropogott a fülem mikor nyeltem utánna elmult utánna mentem haza mert rosszul voltam és el kezdett szurni a mellkasom meg nyomni nem éreztem a lábaimat sem másodpercekig 22 éves vagyok nagyon félek hogy meg halok :( Mi lehet ez ?
2016. ápr. 16. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetett pánikroham? Az is ilyesmi érzés. Ha fájt előtte a bal kezed, valszeg szivinfarktus, mindenképp beszélj egy orvossal.
2016. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szívinfarktust sokan az erős állkapocs fájdalomról ismerik fel.

Szerintem is pánikroham volt. Érdemes lenne felkeresni egy szakembert.

2016. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pánikroham, de menj el hétfőn az orvoshoz, ki kell vizsgálni, hogy nincs-e a szíveddel baj és ha az rendben, akkor pánikra felír majd valamit, pl Magne B6 is jó ilyenkor.
2016. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elmentem ügyeletre mert nem birtam meg nyugodni csinált ekg-t azt mondta semmi eltérés nincs ritmusszavar sincs semmi baj sincs trombozist is meg nézte hátha van meghallgatot mondta hogy most fussak egyet megint ekg akkor is jó volt semmi mi lehet ez?
2016. ápr. 16. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Többen írtuk, hogy pánikroham, hiszen minden rendben a sziveddel.
2016. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
132/64 pulzus 80 vérnyomás jó?
2016. ápr. 17. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
132 kicsit emelkedett, ez lehet a stressztől, lehet többet kellene mozognod és levegőn tölteni.
2016. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet :( És ha iszok ma havarokkal nagy gáz lenne?
2016. ápr. 17. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Pánikbeteg vagy. Pszichiáter. Ezt nem mondták az ügyeleten?
2016. máj. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!