Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tatabányán egy F betűvel...

Tatabányán egy F betűvel kezdődő nevű szemész főorvos előre megmondja, hogy 100. 000 forintot kér egy műtétért, holott rendszerint el is rontja azokat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos főorvos, bármit megtehet. De azt, hogy előre tudatja, hogy mennyi hálapénzt vár el, már felháborító. Gondoltam fel kéne jelenteni, de attól még nem lesz műtét. Bár lehet hogy jobb is, mert mindenkitől azt hallom, hogy rengeteg komoly hibát vét, csak árt a betegnek. A fiatalabb orvosok sokkal jobbak, de ők nem jutnak műtőhöz, így máshoz nem lehet menni, mert ő osztja be a műtőbeosztást is és így nem jut más orvosnak lehetőség sem. Az itteni emberek szerint ez természetes, hallottam olyat is, hogy nyugdíjas néni kölcsönt vett fel emiatt. Én is adok hálapénzt orvosnak, de utólag, ha elégedett vagyok. De nem ennyit és nem úgy, hogy megmondják előre az elvárást.

Állítólag sokan tudnak az elrontott műtéteiről is, de nem mernek beszélni.

Ti mit tanácsoltok? El lehet menni tb alapon műtétre esetleg más városba, ami nem illetékes?



2016. ápr. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismerem, de az írásodból 40 éves megkeseredett nő vagy.
2016. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kell ismerni. Direkt nem is írtam ki a nevét, mert nem akarom hogy felismerhető legyen. Így bárki más is lehet.

Amúgy pedig nem vagyok megkeseredett.

2016. ápr. 18. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!