Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért olyan népszerű a Bajcsy...

Miért olyan népszerű a Bajcsy kórház?

Figyelt kérdés
Miért szeretik ennyire sokan? Meg akárhányszor bekapcsolom a tévét vagy a rádiót, a Bajcsy kórházról beszélnek és istenítik. Ti szeretitek? Ha igen mi a jó benne? Nem igazán vettem észre.

2016. ápr. 25. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva soha nem voltam benne, csak kollégám dolgozik ott, de eü-ben már az is hatalmas előny ha nincsenek szétrohadva a falak, ami pl a Bajcsyra nem jellemző.
2016. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mármint az jellemző hogy ott nincsenek szétrohadva a falak?
2016. ápr. 25. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ott dolgoztam. Nem véletlenül jöttem el!

Más az, amit kikommunikálnak a médiák felé és más ami belül történik.

Ami belül történik, az ugyanaz, mint más kórházakban.

Természetesen mindig is lesznek szélsőséges vélemények, érdekeltségből írók, emiatt Te saját magad dönts és ne idegen, névtelen emberek véleménye legyen a mérvadó.

Lehet, neked pont ez a kórház lesz a legjobb választás, ha kezelésre kellene menned...Ki tudja?

Ha jó lesz neked, válaszd ezt a helyet. Ha nem jó neked, keress más lehetőséget. Ennyi!

2016. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi volt az az ok amiért eljöttél? Ennyire rossz ott dolgozni?
2016. ápr. 27. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem írok privátban.

Hosszú időbe telne, amire azt a sok "érdekességet" leírnám, amivel ott találkoztam, mint dolgozó és beteg.

Ezen kívül nem vagyok a saját magam ellensége, mert ha konkrétumokat írok, 2 mp-en belül feljelentenének, megtalálnának IP-cím alapján pl. és eü-rendszerrel szemben az ember iszonyú sokat veszíthet.

De mindenkinek csak jó tapasztalatokat kívánok, akárhová is megy kórházba, rendelőbe!

2016. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha privátban leirnál csak pár dolgot senki se látná. Elég ha csak annyit irsz le mit tapasztaltál betegként. Azt bárki megteheti szerint. Privátba meg irhatsz egy keveset milyen volt ott dolgozni.
2016. ápr. 27. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, privát vagy sem. Nem éri meg idegen embernek problematikus infókat adni. Majd erre te is rájöhetsz valamikor, de nem kívánom, hogy részese legyél ilyennek.
2016. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként azt tudod, hogy miért isteníti annyira a média? Meg az igazgató miért akar állandóan a középpontban lenni?
2016. ápr. 27. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak kórházak amiknek jók a reklámijai, pedig trágya helyek. Pl gyermekkórházak közül a Heim Pál a legrosszabb az egész országban, mégis ők kapják évek óta legtöbb 1%-ot mert milyen jó hely...
2016. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
aha értem, ez elég szánalmas
2016. ápr. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!