Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kórházakban mióta nincs...

A kórházakban mióta nincs szappan a wc-kben?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a Szent Imre kórházban és elég fura volt, hogy a wc-kben nem volt szappan, sőt egyes wc-kben még víz sem.


Más kórházban is ez a helyzet?



2016. ápr. 28. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

minek az

aj, egy romhalmaz az ország

2016. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a fertőtlenítőszereken is spórolnak a kórházak, ami sokkal több pénzbe kerül, de az nem abból a büdzséből megy, ami a fertőtlenítőszerekre és az izzókra van... Ez csak rádiós hír, de ha igaz, akkor nagyon felháborító. Eddig is kerültem a kórházakat, ezután még inkább fogom. Szerencsére sosem vagyok beteg, de most már csontot se fogok törni.
2016. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem jellemző szerintem, de akadhatnak kivételek. A mosonmagyaróvári kórházban van szappan, de wc papír az nincs. Ott a folyosókra is vannak fertőtlenítők szerelve a falra néhány helyen. Azt is lehet használni. Egyetlen egyszer volt kéztörlő is, de az csak egyszer volt.


A győri kórházban is voltam, a C épületekben lehet csak pisilni, mert a többi épületben vállalhatatlanok a Wc-k. De ott se szappan, se wc papír. Nem járok oda sűrűn.


A Bajcsyban is voltam, ott se volt szappan se wc papír. A WC normális volt, de ott is láttam olyanokat, ahová nem mennék be pisilni.


Szent Imrében volt WC papír? mert azt nem emlitetted. De általában szerintem nagy átlagban az van hogy se wc papír se szappan.

2016. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogy volt wc papír. Paradox módon tiszta volt maga a wc, csak se szappan, se kéztörlő/szárító, se wc papír
2016. ápr. 28. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol ez a helyzet. Nincs vécépapír, kéztörlő, szappan.

az ok meglepően egyszerű: ha kirakják, akkor hazaviszik a betegek. :/

2016. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát amiatt nincsenek igazából kint ezek, mert lopják a betegek?
2016. ápr. 28. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez a tapasztalat.

éppen ezért nincs sok osztályon evőeszköz sem, pohár sem... de láttam már olyat is, hogy a betegfürdőből a zuhany gégecsövét vitték el.

2016. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent lopnak a betegek vagy a hozzátartozók. Nálunk a váróban volt egy TV amit fényes nappal ki tudtak vinni, mert 2 percre kiürült a váró, de a vizsgálóban meg épp próbáltuk megmenteni a beteget. Kamera nincs, mert arra nincs pénz...
2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Visznek mindent, ami mozdítható. Szélmalomharc bármit is kirakni.
2016. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

még a tűzoltókészülékeknek is lába kél időnként.

tőlünk egyszer egy tükröt vittek el munkaidőben egy irodából.

senki nem tudja, hogyan, mikor, egyszercsak térültünk, fordultunk és nem volt ott :o

2016. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!