Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukám 2x kapott agyvérzést,...

Anyukám 2x kapott agyvérzést, most korhazban ápolják, nincs tudatánal, neurologia osztályon van és emésztési gombás fertőzest kapott ezért lehet perni a korházat?

Figyelt kérdés
Nezrologia osztályon kaphatott öntudatlan állapotban gombás fertőzést amit táplálík bemegyek már jön is ki. Miert ilyen sz@r az egèszség ügy,??

2016. máj. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A fidesz miatt szar! Fontosabb a stadion a földek stb mint az emberek egészsége. Perelni? Ha tudod bizonyítani akkor lehet, persze. De esélytelenül ne kezdj bele. Kérj ügyvédi segítséget. Jobbulást neki.
2016. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért perelné, hogy ilyen többet ne fordulhasson elő, te idióta! Ha senki nem csinálna semmit, akkor változás se történne az életben, csak romlana még tovább.

Sajnálom hogy ez történt, olvastam is hogy a legtöbb beteg a kórházakban az OTT elkapott fertőzések miatt hal meg Magyarországon. Legközelebb gondolkozni kéne választások előtt, hogy a stadionok vagy a kórházak-e a fontosak. De ugye egészséges embert nem igazán érdekli a kórház, szóval gondolom megint a stadionok lesznek a nyerők.

2016. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert valamelyik nyavajás sz@rházi dolhozó képtelen volt rendesen fertőtleniteni. Aki komában van, hogy képés gombas fertőzést össze szedni?!!!!??! Egèsznap fekszik, nem tud semmit csinàlni akkor kérdezem, hogy?!! Hanem a korhaz

hibaja... Márpedig a korhaz hibaja.

2016. máj. 17. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést kap a fertőzésre?
2016. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1: Nemcsak a Fidesz miatt sz*r az egészségügy, hanem az egész rendszerváltás óta romlik a helyzet. Most csődközeli állapotban van, ennyi telik tőle.


Kérdező, keress egy jó ügyvédet!

2016. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talán ha lehetne rendesen fertőtleníteni akkor nem lennének ilyen fertőzések, de amíg nincs egy osztályon gumikesztyű,pelenka, sőt gyógyszer sem addig ezt nehéz lesz kivitelezni. Tudom a legkönnyebb a nővért szidni de a körülményekről nem az tehet aki a beteget ellátja, hanem aki a feltételeket nem tudja megteremteni. Saját példából tudom mondani hogy a nővérek még a kézfertőtlenitőt is maguknak viszik be....
2016. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy a fidesz miatt sz*r!

Ha nem ők lennének hatalmon, szerinted jobb lenne?

Volt más is hatalmon, bizonyíthatott volna, na akkor jobb volt az egészségügy?

Kicsit sem...

Mindenünket elvették, megloptak, szinte még rosszabb volt minden.

Édesmindegy, ki kire szavazott, ez az egész emberi mulasztás miatt történt. Azért a gumikesztyű meg a fertőtlenítőszer adott, ezt ne találjátok ki, hogy ez sincs.

Csak valaki lusta volt megcsinálni.

Az én apukám is épp most fekszik bent agyvérzéssel, ezért keveredtem ehhez a kérdéshez.

Ha bent vagyunk nála, és találkozunk nővérrel, akkor az egyik véglet aranyos, kedves, elérhető.

De a másik véglet, hogy valahol vannak, mert a pultban nem ül senki, vagy ha mégis elkapom, akkor flegma, nem akar segíteni, vagy nem is tud.

Magas cukrot mértek, vittem be ezt-azt, de először odaviszem a pulthoz, megkérdezni, hogy ilyet ehet-e.

DE nem tudják. Azt mondja, rá van írva.

Ja, kösz. Akkor minek ülsz ott? Ennyit én is ki tudok nyögni, csak ez nem érdemi segítség egy eü. dolgozótól.

2016. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!