Csylla92 kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szokott szúrni az oldalamnál néha elöjönn egy pár napra aztán hetekig nem fáj, a vastagbél környékén, néha szokott szúrni ha hosszú wc-ek! Voltam már kivizsgálásokon vérvételen stb, de minden normális lett! Elakarnak küldeni Végbél vizsgálatra de én nem fogom hagyni, hogy egy csövet feldugjanak a ....-ba. Mit lehetne tenni házilag? mit egyek és mt ne hogy megszűnjön a fájdalmam? 23/L
2016. máj. 17. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Remélem, hogy nincs semmi komoly gond, de sajnos a pakliban minden kártya benne van, még a jó öreg kaszás is. Mondd, mi fontosabb az egészségnél? Persze, tudom, írni mindent könnyű, és igaz, én sem hagynám senkinek, hogy a hátsómban nézelődjön. De te még fiatal vagy, előtted az élet. Nekem nincs mit veszítenem, de ez nem jelenti azt, hogy neked sincs. Igaz, nem tudjuk, mi a baj, de lehet, hogy ez nem egy kis megfázás, hogy némi gyógynövénnyel helyrehozd. Most lehet, hogy jól rád ijesztettem, nem állt szándékomban. Csak tudod, sok ismerősöm meghalt már hasonló félelmek miatt. Én is mindig a pokolba kívánom magam, amikor kórházban vagyok, de életünk csak egy van. Neked mennyit ér a tiéd?
2016. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!