Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakit műtöttek köldöksérvvel...

Valakit műtöttek köldöksérvvel és csak helyi érzéstelenítőt kapott? Kb 1-2 cm-es a sérvem.

Figyelt kérdés
A sebész azt mondta hogy nem altat, hanem érzéstelenítőt kapok és a fél órás műtét után mehetek haza. Altatást szerettem volna. A beavatkozás milyen fájdalmakkal jár? Hova kapom az érzéstelenítőt? Érzéstelenítő ahogy kimegy mennyi ideig és milyen fájdalommal jár?

2016. máj. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hidd el amit mond az orvos. Nem kell félni.
2016. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és miért műtik meg ezt a picurka sérvet?hogy vetted észre?csináltak ultrahangot?azért nem altatnak mert egy ilyen pici és gyors műtétnél nagyobb az altatás kockázata
2016. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éve elkezdett időszakosan fájni, gondoltam túl leszek rajta. Terhesség alatt nem akarok vele bajlódni. :) Csak így nem tudok konkrétan semmit hogy zajlik és mik a következményei.
2016. jún. 7. 11:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Továbbá születésem óta megvan, eddig nem volt vele gond. Ultrahangot nem csináltak,az orvos próbálta visszahelyezni, de sajnos nem sikerült.
2016. jún. 7. 11:15
 5/5 anonim válasza:
2.vagyok!nekem volt már egy sérvműtétem,de az egy hasplasztika,izom szakadás helyreállítás és sérv műtét volt egybe,tehát más kategória de nem altattak,pedig,4,5 órás műtét volt,bár a pajzsmirigyem miatt nem altattak el.nekem is a terhesség miatt lett akkor 10 nap alatt híztam 26 kg-t mert toxémiás lettem,hát mondanom se kell hogy szétszakadt mindenem:(most vagyok túl a 2.terhességemen és megint sérvem lett:(( most kb.alma nagyságú,azt mondta a doki hogy minél előbb meg kéne műteni de amíg szoptatok nem szeretnék újra kés alá feküdni.téged hol fognak műteni?nekem szimpi hogy utána egyből hazaengednek,ha így csinálnák az enyém is akkor lehet hamarabb bevállalnám
2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!