Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy hónapja hordom a talpbetét...

Residualcosts kérdése:

Egy hónapja hordom a talpbetétet, és most kezdte el baromira nyomni az egyik talpamat, akkor le kellene cserélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kemény talpbetétet hordok lúdtalpamra, 6 hónapja, de azt elcseszték, ezért, kb. egy hónapja át lett alakítva. Úgy-ahogy már megszoktam, de most pár napja baromira nyomja a talpamat. Először csak estére kezdtem érezni aztán már egész nap. És CSAK a bal talpamat nyomja. Ez normális? Végzek gyakorlatokat mnden nap amiket gyógytornász javasolt, ezek vádli nyújtó gyakorlatok, de azt mondta, ezekre van igazán szükségem. Kéne még másmilyen gyakorlatokat is csinálnom? (talp átmozgatás pl. ) Vagy egy új talpbetétet? Előre is köszönöm

2016. jún. 15. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le, én is hordok de nekem csak akkor nyomja már nagyon ha tulsokáig rajtam van és mászkálok egész nap
2016. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!