Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Napgomba kezeléséhez szeretnék...

Napgomba kezeléséhez szeretnék tanácsokat kérni, hogy ki mit használ avagy használt rá?

Figyelt kérdés
egy éve már talán több, hogy ki jöttek rajtam a napgomba kiütései, csak eddig nem néztem utánna, hogy mi is ez, mivel, hogy egyszer megjelentek, visszahúzódtak, ismét és ismét, csak minnél többször jelentek meg újra annál nagyobb mennyiségben. Mostmár el sem tűnnek és a vállam szinte 50% át betakarják ezek a Színüket változtató kiütések aszetint, hogy mennyire vagyok lebarnulva. Még az elején orvoshoz fordultam (nem bőrgyógyászoz), aki azt mondta, hogy ez E vitamin hiány. Akkor kaptam E vitamin pótlót és azt szedtem, de semmit sem segített... Ezért felhagytam a vásárlásával. Most az utóbbi napokban keztem el utánna nézni és arra találtam, hogy vegyek Gomba elleni tablettákat, krémet és sampont (Nizoral). és azt szeretném, hogy akivel volt mit használ rá és meddig tartott mire teljesen eltűntek?? a válaszokat előre is köszönöm.
2016. jún. 19. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én személyreszabott homeopátiát szedtem rá. Megszünt a probléma.
2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!