Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrés pontosan hogy...

Tüdőszűrés pontosan hogy történik?

Figyelt kérdés

diákmunka miatt kell elmennem és lenne pár kérdésem.


1. Ha nincs beutalóm, akkor mennyibe kerül?

2. Lehet olyat csinálni, hogy nem vetkőzöm le teljesen, hanem egy olyan topp marad rajtam, amin semmilyen fém rész nincs?

3. Ahol ti voltatok, ott nő vagy férfi volt bent a vizsgálatnál?


a 2. kérdés azért merült fel, mert nagyon szégyenlős vagyok és emlékszem, hogy még pár éve bemehettem ugy, hogy a melltartót levettem, de egy spagettipántos, fém nélküli topp maradhatott rajtam


köszi a segitséget :)


16/L



2016. júl. 3. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ingyenes

a gépbe, amikor beállsz, le kell vetni mindent

általában nők kezelik a gépet, csak ő lát téged

amugy pedig tüdőszűrésre 80 éves ráncos testűek is járnak, nemcsak 16 évesek

szerinted azt a röntgenasszistenst, aki ötpercenként lát egy ruhátlan testet, mennyire érdekli éppen a tiéd?

ugyan már, egy tüdőszúrőn szégyenlősködni teljesen értelmetlen

2016. júl. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy idősek is járnak tüdőszűrésre es hogy aki bent áll valószínűleg pont nem érdekli, hogy hogy nézek ki es fel óra múlva mar nem is emlékszik rám, de engem akkor is zavar, ha valaki meztelenül lat 😁😁😁
2016. júl. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!