Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Teljesen normális ha valakinek...

Teljesen normális ha valakinek full ragya a bőre?

Figyelt kérdés
Mert már 3. alkalom hogy bőrgyógyászhoz mentem és azzal jött hogy semmi különös gond nincs a bőrömmel... nekik mi lenne a különös? Az én arcbőrömön egy centinyi sima felület nincs, mindenhol van apróbb vagy nagyobb pattanás. Ez neki semmi. Mindez úgy hogy 30+ vagyok és 8 éves korom óta pattanásos. De ez tök normális... mit csináljak? Magán dokira pénzem nincs. Tb alapon meg még vizsgálatra sem küldenek el, mert ugye szerintük felesleges, semmi gond velem... kencéket írnak mindig ami sose segített. Mégis most mit kéne tennem?
2016. júl. 12. 08:48
 1/3 acelsziv ***** válasza:
gondolom rengeteg alapozót használsz - dobd ki őket. Változtass az étrendeden és egyél vitamint.
2016. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem normális már ebben a korban.

Nő vagy?

Mert akkor elég nagy esélye van hormonproblémáknak, nőgyógyászati gondoknak.

Nekem is ilyen volt és kiderült, hogy ösztrogén többletem van. De sajnos a bőrömből még senki sem következtetett soha senki erre, pedig én is jártam ezer orvosnál. Csak akkor derült ki, amikor már konkrét nőgyógyászati betegségeim lettem. Kaptam progeszteron pótlást és azóta telesen más a bőröm.

2016. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számodra rossz táplálkozás, esetleg valami készítmény okozhatja, pár nagy eséllyél inkább az első, nem hiszem hogy 20 éven keresztül ugyanazokat a cuccokat kented magadra, a kaja viszont nem biztos hogy változott
2016. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!