Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » KISKUNHALASIAK! Melyik gyermek...

KISKUNHALASIAK! Melyik gyermekorvoshoz irassam a kislányom? Érvekkel támasszátok alá, légyszi. Kinek mi a tapasztalata az egyes orvosokkal?

Figyelt kérdés

#Kiskunhalas #gyermekorvosválasztás
2016. júl. 13. 13:18
 1/3 anonim válasza:
Én nem ismerem a többi gyerekorvost csak a sajátomat és nekünk nagyon meggyűlt a bajunk vele...Dr. Németh Magdolna doktornő mindig antibiotikumot írt fel még akkor is ha nem is volt rá szükség és sokszor annyira legyengültem hogy az ügyeleten kötöttünk ki...ez volt már több mint tíz éve...azóta csak igazolásért jártam oda, meg néha egy két gyógyszerért...Ha teheted az Illés doktornőt is kerüld, róla se hallotam sok jót...remélem segítettem. :)
2016. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az Eötvös utcában rendelőkről hallottál valamit? Ők milyenek?
2016. júl. 14. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Illés Ágnest ajánlom. Évekig hozzá jártam, akkor jöttem el, miután betöltöttem a 18-at és váltanom kellett. Én asztmás vagyok és ahova kórházba jártam kicsiként ott mondták, hogy hozzá járjak, náluk tanult és ő tényleg tud is. És igazuk volt. Akihez előtte jártam, 4x nem vette észre, hogy tüdőgyulladásom van! Meg tüdűbeteg gyereknek megnézte a fülét.. Ez a doktornőnél nem volt. Kedves, barátságos, a gyerekekkel is mindig mosolygós és az asszisztensei is nagyon kedvesek.
2016. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!