Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten hol van ilyen...

Budapesten hol van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, az anyámmal és a pasijával élünk. A fickó alkoholista, folyton veri anyát, mindig ordít, állandó feszültség van itthon és már félek. Párszor kizárt minket a házból, vagy pedig bezár a fürdőszobába mikor anya nincs itthon és lelép. Fél évig vagdostam magamat, az összes barátom kiutált, azóta abbahagytam, de egyedül vagyok.

Rájöttem, hogy segítségre van szükségem, mert már nem bírom tovább. Többször leléptem otthonról, csak végül nem mertem messzire menni, de amikor hazamentem, a nevelőapám megvert. Anya viszont nem enged pszichológushoz, igazából meg se hallgat, mindig úgy tesz, mintha nem lenne semmi baj. Hallottam olyat, hogy bizonyos helyeken tinédzsereknek beutaló nélkül is segítenek. Ilyen tényleg van? Budapesten hol? Kérlek, ha valaki tud segíteni, írjon. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek.


2016. júl. 17. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Ez nagyon elkeserítő amit írtál. Keress fel egy gyermekvédelmi központot és ők biztos fognak neked segíteni. Sajnos jobban járnàl ha elkerülhetnél otthonról.

2016. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik levélben vagy itt válaszoltak!
2016. júl. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!