Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 éves vagyok és soha nem...

18 éves vagyok és soha nem voltam még vérvételen, eddig nem volt semmilyen súlyosabb egészségügyi bajom. Biztonság kedvéért elmenjek egy vizsgálatra?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 01:06
 1/5 Duenna ***** válasza:
Ha egészséges vagy, miért kellene vérvételre menned? Senkitől nem vesznek csak úgy vért vizsgálatra, mert valaki azt kéri. Ha úgy érzed, hogy valami bajod van, akkor elmégy a megfelelő orvoshoz, elmondod, mi a problémád, és ő majd megmondja, kell-e vérvizsgálat, vagy sem.
2016. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már hallottam olyat orvostól, hogy x évente nem árt egy teljes vérkép, kontrollként, hogy "minden rendben van -e".

Ártani nem árthat...

2016. júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem nemrég vettek vért "csak úgy" és ismerek olyat aki évente jár, szintén csak úgy.
2016. júl. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Évente nem árt egy teljes labor, vizeletvizsgálattal, és tüdőszűrő. Amúgyis, ha mondjuk munkát akarsz vállalni, ez a minimum, ami kell az alkalmasságihoz.
2016. júl. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes. Engem a háziorvosom évente küld, így derült ki a pajzsmirigy alulműködésem, mielőtt még felugrottak volna a kg-ok és a többi kellemetlen tünet.
2016. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!