Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet annak a cukorbetegség...

Mi lehet annak a cukorbetegség elleni gyógyszernek a neve? -többi lent-

Figyelt kérdés

Lehet rossz témába tettem, de mindegy.


Apám cukros egy jó ideje, és megmondom a frankót kezd nagyon elegem lenni abból, hogy minden apróságon felb**s*a az agyát, illetve leordítja a fejemet, cikiz, osztja az észt miatta, aztán általában pár perc és mintha semmi nem történt volna, viszont az én idegeim a plafonon.


A kérdésem: Régebben láttam a tv-ben egy reklámot amiben egy cukros nő és annak lánya volt. Mondta a nő, hogy azt hitte normális, hogy annyit ordít, veszekszik a lányával, de kiderült nem és erre betették a gyógyszer képét, és utána nem idegeskedett mindenen, nyugi volt. Talán azt is mondták, hogy pótolt valamit az a gyógyszer.


Erre lennék kíváncsi. Valakinek nincs ötlete?


15L



2016. júl. 29. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
pardon, nem elleni, de gondolom értitek :p
2016. júl. 29. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nincs ilyen. Eleve nincs cukorbetegség elleni gyógyszer. Cukorbetegek szednek gyógyszert, de az nem cukorbetegség elleni gyógyszer.

Szerintem összekevertél valamit. Magnéziumot szokták úgy reklámozni, hogy ha valakinek magnézium hiánya van, akkor az ingerült, ideges, türelmetlen.

De közel sem biztos, hogy apukád ezért ideges.

2016. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem cukor gyógyszer volt.Szerintem a Ginko Biloba reklámra gondolsz.
2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Cukorra való gyógyszerek egyébként vénykötelesek és azokat nem szabad reklámozni.

Valami vitaminkészítmény lehetett.

2016. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a Ginko Biloba reklám, agy karbantartó. Nem cukros a nő benne, feledékeny volt.


Most lett ilyen vagy évekkel ezelőtt is ilyen volt? Lehet valamilyen gondja van, akár családi, ami miatt ideges de az is lehet hogy nem tartja a diétát (nem elég a gyógyszer vagy az inzulin, kell a diéta és a sport) és hullámzik a vércukra, attól lehet ingerült. Gyógyszer ellene nincs mert nem gyógyítható, ellenben szinten tartható a diéta,sport, gyógyszer kombóval.

2016. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!