Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak a kötés levétel...

Mire számítsak a kötés levétele után?

Figyelt kérdés
Két napja szúrattam magamnak két karikapiercinget egymás alá, a bal fülem porcos részébe. Az alsóval még semmi gond nem volt, a felsővel már annál több. Steril kezelésben volt részem, és az, aki csinálta, már többször is szúrt piercinget ezelőtt, ez volt a munkája is. Mégis úgy tűnik, valahogy sikerült rossz helyre mennie, mert valószínűleg hajszáleret talált el, és azóta kétszer is meg kellett vele látogatnom az ügyeletet, ugyanis megindult a vérzés, és nemigen akart elállni... Az első kezelésnél még elég enyhe volt a dolog, elállt a vérzés, kötést raktak rá, és egész nap szépen elvoltam vele. Hozzá sem értem, de egyszercsak elkezdett ömleni belőle a vér, amiből a végén az lett, hogy három órán keresztül nem állt el, az ügyeleten gyógyszeres szorítókötést helyeztek fel, itthon mirelittel kellett borogatnom, rajta kellett feküdnöm, a PC-t (orvosi fém) nem vették ki, mert azt mondták, hogy az is csak eldugítja kicsit, kevésbé engedi szivárogni... mindenesetre a kötést ma le kellett venni, le is vettük, azt mondták, akkor menjünk vissza, ha lázas leszek, begyullad a piercing, vagy ha megint elkezd vérezni, és nem áll el... semmi baj nincs most vele, a kérdésem csak annyi, hogy mennyi idő, amíg ez rendbe jön, és hogy mire számíthatok, ha óvatos leszek, vigyázok rá. A munkám nem valami extra, a városban járkálok, hétfőn szerintetek már mehetek dolgozni?
2016. júl. 30. 10:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!