Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincferdülés miatt gyógytorn...

Adamhu99 kérdése:

Gerincferdülés miatt gyógytornára szeretnék jelentkezni, de hol és kinél kellene az ilyet?

Figyelt kérdés
17 vagyok.

2016. aug. 9. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haziorvos elkuld ortopediara, megnezik a gerinced es beutalnak gyogytornara, ha szuksegesnek latjak.
2016. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi a választ :)
2016. aug. 9. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
...ahogy az első hozzászóló írta.
2016. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

sajnos nincs olyan, hogy gyógytorna, amitől meggyógyulsz, a lényeg az izomnövelés

Minden embernek egyforma gyakorlatok vannak egy adott izomra.

Járhatsz gyógytornára, jógára, úszásra, csak azoktól nem lesz izmod, hogy normálisan járj.

itt már leírták

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is gerincferdülésem van, és én a Salusba járok gyógytornára. Ez Budapesten, pontosabban Budán van. Nem tudom te hol laksz, de ez tényleg nagyon jó hely :)
2016. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi tanácsot is.

Sajnos én Pesttől 80 km-re lakom.

Köszönöm a linket is. Szóval akkor egy ilyen edzéstervre lenne szükségem nekem is..

2016. aug. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!