Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ehetek tejben áztatott műzlit?

Ehetek tejben áztatott műzlit?

Figyelt kérdés

Végbéltükrözésre kell mennem hétfőn, 3 nappal előtte guttalaxot kell alkalmazni és híg ételek fogyasztása javallott, illetve rostos üdítőt és pékárut tilus fogyasztanom.

Mit ehetek a főzelékeken kívül? Tejbegrízt ettem még.

Müzlit ehetek amit a tejbe szórunk?


2016. aug. 13. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Attól mert tejbe lesz áztatva, még nem lesz híg étel a műzli
2016. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem főzeléket meg tejbedarát se kellett volna. Mikor én mentem csak vizet ihattam meg levesnek a levét, semmi tésztát.
2016. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolso: 3 napig? 3 napig csak leves meg víz? Hig etel fogyasztasat irtak nem azt h csak folyadekot szabad fogyasztani.
2016. aug. 13. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Müzlit semmiképp ne egyél, tele van rostanyaggal, ami nem túl szerencsés tükrözés előtt!

Nekem is volt tükrözésem, én is előte csak vizet ittam, meg leves levét és semmi bajom nem lett! Sőt, úgy emlékszem, nekem még a tej is tiltva volt.

Hidd el: jobban jársz ha most betartod az előírt diétát, mintha emiatt esetleg elhalasztanák a tükrözést, vagy esetleg félúton félbehagyják 😩

2016. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekem az van pontosan leírva, hogy:

3 nappal a vizsgálat előtt el kell kezdeni Guttalax-ot szedni. Adagolás 3x15 csepp. Vény nélkül kapható gyógyszer. Napi 3-4 liter folyadék, hig táplálék fogyasztása javasolt. Hétfőn könnyű reggelit szabad fogyasztani. Rotos üdítő és pékárú fogyasztása tilos!

Ennyi van leírva.

2016. aug. 13. 23:51
 6/9 anonim ***** válasza:
En nem ehettem aznap reggel sem.
2016. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy a tied vastagbeltukrozes,

Nem vegbeltukrozes volt?

2016. aug. 14. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak végbél tükrözés volt és mégsem ehettem már előtte való nap semmit...
2016. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Az műzli nem híg étel. Bírd ki azt a 3 napot.

Eüs

2016. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!