Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vesekövem van! Mit tegyek?! 20/L

BBH6 kérdése:

Vesekövem van! Mit tegyek?! 20/L

Figyelt kérdés
Egy hete kb kiderült, hogy vesekövem és petefészek gyulladásom van. Kaptam gyógyszert ami jó erre a két dologra de honnan tudhatom, hogy tényleg jó és hogy mikor múlik el ez nekem?? Már nagyon kikészít , nem vagyok jó semmire mert a fájások naponta előjönnek, persze nem olyan erősek mint voltak de elég kibirhatatlan.

2016. aug. 16. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangos kőzúzatás. Ha jót akarsz, magándokihoz mész, mert az állami kórházakban úgy fél évet várnod kell, hála a kúrmánynak.
2016. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vesekő elmúlni nem fog, max kihajtani lehet ha még akkora. Azt tudod mekkora? Mert vagy zúzzák vagy kiveszik kulcslyukműtéttel ha már nagyobb. Mielőbb keress orvost aki segít, mert ha elzárja a vezetéket az halálos is lehet!

Addig próbálj meg sok folyadékot inni (tiszta vizet) mozogni (a pihenés pont hogy rossz neki mert le tud ülni a vesemedencébe).

2016. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!