Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm "műtét" után...

Benőtt köröm "műtét" után kötéscsere, nem tudok menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt nem tudok visszamenni, így itthon kell cseréljem a kötést magamnak, de mégis hogyan? Azt tudom hogy Betadineos kötést kell rá rakni.

De ha a mostani kötést leszeddtem mossam meg a lábujjam vagy hagyjam igy és csak cserélgessem a kötést 1 héten keresztül 2 naponta? Régen már volt ilyenem, tehát tudom mi a teendő, csak azt nem, hogy ha leszedtem a mostani kötést akkor csináljak-e valamit vagy csak kössem újra és heló?



2016. aug. 22. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy elfertőződik, vagy bármi.
2016. aug. 22. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el akkor másnap.

A vízben sok baci élhet így nem szokták a sebet mosogatni 2 kötés között.

2016. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hova jársz, nekem 2 napig kellet hogy rajta legyen az a kötés amit az orvos rátett, azt otthon kellet lecserélni egy jó nagy sebtapaszra, amit az orvos adott, ennyi.
2016. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell megmosni, betadint vagy octenisept-et teszel a sebre és esetleg az új kötésre vagy raktapaszra is aztán ráteszed és kész.
2016. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!