Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eldobható köpeny nőgyógyásznál...

Eldobható köpeny nőgyógyásznál: van már Magyarországon is?

Figyelt kérdés
USA-ban szokás, helyszínen adnak ilyet, nem kell azon görcsölni, hogy pucér fenékkel mész be a vizsgálóba és hasonlók, hanem egy ilyen combközépig érő megkötős ruhadarabban, ami takar befelé, alatta viszont teljesen meztelen vagy, és sokkal egyszerűbb így. Van már nálunk valahol ilyen, pl. magánklinikán? (Sőt, odakinn eldobós papucs is van, hogy ne mezítláb lépkedj a kövön.)
2008. okt. 1. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bács megyei magánrendelőben voltam kolonoszkópián, ott van ilyen köpeny. Papucsuk is van. NŐgyógyászhoz is privát járok, de ott még nem láttam. Viszont ott mondták, hogy vihetek magammal hosszú pólót. De az a sajátom.
2008. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én nőgyógyászomnál van ilyen Budapesten. Igaz nem olcsó hely, de sokkal emberibb mint az sztk.
2008. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig sztk-s dokinál voltam, de nem volt... Pedig nem lenne egy rossz ötlet..
2008. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!