Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Semmelweis Bőrklinika...

A Semmelweis Bőrklinika országos ellátású?

Figyelt kérdés

Valószínűleg melanóma van a lábamon. A háziorvosom másik kerületi, persze most szabadságon van, nem tudtam beutalót kérni, így az ottani sztk-ból elhajtottak a szemetek, mondván, nem vagyok körzeti.

A 7. kerületben élek, a Péterfybe lehetetlen bejelentkezni, félreteszik a telefont, így bennük egyáltalán nem bízom meg.

Ha reggel beesek a Klinikára, vajon fogadnak rögtön, vagy még kérhetek külön időpontot valamikorra, és csak megölnek szép lassan?

Vagy rohangáljak, melyik a helyettesítő háziorvos, és járjak még egy kört ott?

Ki vagyok akadva így is, még pont hiányzik nekem ez a fejetlenség is...

Eszméletlen, hogy ezért fizeti az ember a TB-t :(


2016. aug. 25. 02:04
 1/3 anonim válasza:
Igen. Minden klinika az. Elég csak úgy bemenni reggel
2016. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Kedves Károly! :))

Még aznap elmentem, igaz, sajnos csak délután értem oda, ott derült ki, hogy már csak ügyelet van (az interneten erről nem találtam semmit).

Bementem érdeklődni, a portás rendes volt, beküldött a doktornőhöz.

Egyelőre úgy tűnik, csak csúnyán bevérzett egy új anyajegyem, de gyanús mintázata van, szóval kell még tennem egy kört egy hónapon belül kontrollvizsgálatra.

Ha mégiscsak melanóma, még nagyon az elején járok, úgyhogy nem aggódom már annyira miatta.

Le is kopogom :)

2016. aug. 28. 13:18
 3/3 anonim válasza:

Szívesen :)

Szerintem jobb eltávolítani minden huplis anyajegyet bőrgyógyásszal, vagy plasztikai sebésszel. Szebb is, és akkor biztos nem lesz gond vele később.

2016. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!