Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért hívhatott telefonon a...

Miért hívhatott telefonon a háziorvos?

Figyelt kérdés
Most láttam, hogy délelőtt hívott a háziorvos, de már nem veszik fel a telefont mert délig volt rendelés. Soha nem hívott még, és nem tudom, hogy egyáltalán milyen esetekben indokolt, hogy felhívjon? Egy hónapja voltam nála kb, továbbküldött laborba meg belgyógyászatra (ahol már voltam azóta), de nem említette, hogy menjek vissza hozzá időközben, csak majd a végleges eredményekkel.
2016. aug. 26. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet meg akarta tudni hogy voltál-e már.
2016. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt gondolom már meg vannak az eredmények, biztosan erre akart rákérdezni.
2016. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már olyan fejlett a technika, hogy az eredményt a háziorvosnak is átküldik. Lehet, hogy a miatt hívott.
2016. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben kiderült, hogy a alboreredményemet akarja átbeszélni személyesen, azt mondta, "nem kell megijedni" ... hát ez biztató :D
2016. aug. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!