Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi kérdőív hátulján...

Üzemorvosi kérdőív hátulján felsoroltak egy csomó szakorvost. Be kell járnom őket?

Figyelt kérdés
Új munkahely, közalkalmazott leszek. Kaptam beutalót a munkáltatótól, és egy "alkalmassági kérdőívet", amin mindenféle kérdések vannak csonttörésről, családi betegségekről, gyógyszerekről, öngyilkossági kísérletről... Szóval elég részletes, a hátulján pedig felsoroltak bőrdokit, szemészt fül-orr gégészt, ekg, érrendszeri vizsgálatot, NŐGYÓGYÁSZT. Ez most komoly, vagy ez egy formanyomtatvány, és ne foglalkozzak vele? Rettegek az orvostól, és biztos nem vállalom el, ha ezen mind át kell esnem :(

2016. aug. 28. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
szociális munkás leszek
2016. aug. 28. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá kellett volna kérdezni a személyzetin, melyik a fontos és melyiket kihagyhatod.
2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak a tüdőszűrőt emelték ki és az üzemorvost. Rendfentartó szervnél leszek, most néztem a papírt, a 2009/57-re hivatkozik, a törvény szerint be kell járnom mindent. Egy hónapnál frissebb nődoki lelet, nyálkahártya, garatképek, ízületek, fogak, labor, általános belgyógy, minden kell :(
2016. aug. 28. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell mind. Utána is vannak éves-kétéves kötelező kontrollok, ilyen a nődoki is és a fogorvos: évente elküldenek.
2016. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A listáról épp csak a végbéltükrözés hiányzik, az állásinterjú végén a papírok átadásakor erről nem volt szó. Tudom, hogy ez a törvény, de kicsit túlzónak találom ezeknek alávetni magam. Átbogarásztam a törvényi vonatkozásokat, nekem is ez jött le, hogy kell minden. Köszönöm a megerősítést és válaszokat!
2016. aug. 28. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül elmentél mindenhova?
2017. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a munkaadót, hogy ezek tükrében én nem vállalom a munkát és visszalépek. Mondta, hogy ezek közül nem kell mind, de volt még egy papír, amin olyan dolgokra kérdeztek rá, hogy bevizelek e álmomban és hasonló szépségek. Ezek alapján gyanús, hogy alaposabb orvosi várt volna mint egy 'sima' alkalmasságin.
2017. febr. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!