Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs munkahelyem meg...

Ha nincs munkahelyem meg segelyre sem vagyok mar jogosult akkor miert van az hogy fizetnem kell magam utan a tb-t?

Figyelt kérdés
regen ez nem igy volt. jol gondolom hogy ezt azert talaltak ki hogy menjen meg tobb love allambacsi zsebebe? nem loptak meg eleget? miert nem ugy van aki nem fizeti azt nem lassak el es kesz? en pl sose jarok orvoshoz egy allat vagyok sosincs semmi bajom akkor miert kell fizetnem a semmiert? hogy az oltonyos bunozok meg tobb penzhez jussanak

2016. szept. 15. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És ha a semmiből nem fizetsz, akkor mi lesz a következmánye?


Bocsi, nem vagyok jártas a témában, meglepett hogy így van.

2016. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
behajtsak kamatostul bolonduljanak meg
2016. szept. 15. 18:11
 3/11 A kérdező kommentje:
elobb utobb tuti lesz munkam ha nem fizetem behajtsak elcsiphetik akar a fizetesem 30 szazalekat is ha tartozom ezert nem jo ha felhalmozodik ez a fos
2016. szept. 15. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt még Gyurcsányék vezették be, Orbánék pedig a következők miatt nem törlik el:

Csődközelben van az egészségügy, minden fillérre szükség van.

Úgy érzik, hogy ha jó a szociális háló, akkor az emberek nem elég motiváltak arra, hogy elmenjenek dolgozni. Ők pedig munka alapú társadalmat szeretnének, nem pedig olyat, ami tele van ingyenélőkkel.

2016. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
dogolne meg az osszes. am ez nem motivalja az embereket hogy dolgozzanak. akinek nincs munkahelye azt vagy eltartsak vagy csalasbol el. na most ha valakit eltartanak annak ugyis kifizetik ezt a havi 7000 ftot is. aki csalasbol el az is befizeti szoval ezzel nem motival. mondjuk en egyik se vagyok ugyis lesz munkam es akkor megoldodik
2016. szept. 15. 22:19
 6/11 A kérdező kommentje:
de ez mindenkepp lehuzas most kapkodhatok hogy legyen munkam minel hamarabb kozbe meg orvosnal se voltam sose
2016. szept. 15. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a TB adónak számít. Attól, hogy nincsen munkád, még a kaját se veheted a boltban adómentesen, és a számláid is ugyanúgy megérkeznek minden hónapban. Nem tudom miért van az, hogy mindenki az egészségügyön akar spórolni, aztán meg morog, ha kaka a színvonal...
2016. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igy is ugyis kaka a szinvonal mert a politikusok ugyis lenyuljak ezt a penzt is nem arra koltik amire kene
2016. szept. 17. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah, persze, helyes hozzáállás. Ha ígyis úgyis kaka, akkor miért ne tegyünk rá még egy lapáttal? Nah, ezért gondolják úgy a politikusok is, hogy mindent megtehetnek. Ők is csak rátesznek még egy lapáttal. Semmivel sem különbek pl tőled, csak nekik van lehetőségük nagyban lopni, neked meg nincs.
2016. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
uristem basmeg te nem vagy szazas😂😂😂
2016. szept. 17. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!