Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyetemen fogászati ellátás?

Egyetemen fogászati ellátás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Budapesten nyertem felvételt az egyik egyetemre. Az egyetem a lakhelyemtől 220km-re van.

Van valamilyen lehetőségem ingyenes fogászati ellátás igénybevételének? Ugyanis a körzeti fogászom hétvégén nem rendel, illetve Pénzügyileg sem állok túl jól. Nagy valószínűséggel gyökérkezelni kellene. A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tartózkodási helyed meg van adva Pestre, akkor ellátnak az adott körzetben. Legrosszabb esetben Mária utca, ott is megcsinálják. (Nekem negyedéves fogorvostanulók gyökérkezeltek, kicsit hosszabb volt és dupla adag érzéstelenítőt adtak, de szépen megcsinálták.)
2016. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szentkiraly utca!!!!!ingyen megcsinaljak,024ben ""nyitva"" vannak es tokeletesen dolgoznak!
2016. szept. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!