Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másfél hónap után fáj a...

Másfél hónap után fáj a varratszedés?

Figyelt kérdés
Augusztus 6. -án sikerült eltörni a bokám, majd 3hétig voltam kórházban, mivel fémallergiás vagyok, megkellett rendelniük a titán fémeket, amit a bokámba helyeztek. Közben volt egy helyreállitó mütét, egy hétel utánna egy másik mütét amikor drotozták, majd megérkezett a titán és megvolt a harmadik mütét is.23. -án hazaengedtek fekvőgipszel, augusztus 30-án vosszahivtak varratszedésre, de mivel gyulladt vplt nem szedték ki, viszont járogipszet kaptam, de nem terhelhetem nem os tudnám mivel fáj. Szeptember 30. -án kell visszamennem, ennyi idő után fáj a varratszedés? Valamint kb 2hete ugy érzem mintha folyna valami a gipsz alatt, de ki nemfolyik semmi, nem lehet hogy gennyes?

2016. szept. 28. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy jobban fájna sokkal,mint általában
2016. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap szedik ha minden igaz,remélem nemfáj annyira.
2016. szept. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!