Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem támogatott az...

Miért nem támogatott az Euthyrox 75g-os kiszerelés, ha az 50-es,100-as is az?

Figyelt kérdés

Mi ebben a logika, hogy az 50-esért 180 forintot fizettem, a 75-ösért most 800-at , de ha 100-ast szednék 220ft lenne csak?


Valaki magyarázza már el nekem.



[link]


[link]


[link]


2016. szept. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a kiszerelés, hanem a gyógyszer hatóanyag tartalma és nem gramm, hanem mikrogramm. És azért nem támogatott gondolom, mert a legtöbb embernek 50-es és 100-as kell, így azt támogatják. 75-ös kevés embernek ezért azt nem.
2016. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt csak az oldal alapján vetted vagy a patikában voltál és ott fizettél annyit a 75ösért? Támogatottan írta fel a dokid egyáltalán? Mert ezeken az oldalakon tájékoztató jellegű a dolog, a patikában van eltérés. Nekem volt hogy a dokim elfelejtette támogatottra tenni és szóltam, írt újat.

Mert én a Letrox 75-ösét szedem és az támogatott, csak a neve más kb.

2016. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyit fizettem ... ugyan olyan normál támogatás volt a papírjan mindegyiknek .. lehet szólok legközelebb h más gyógyszert írjon fel pl letroxot ha az támogatott ... vagy kérek 50est többet és torogetek
2016. okt. 3. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes szólni, mert nem mindegy! Nekem is törögetni kell de legalább 150ft a 100db...
2016. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!