Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A frontin kimutatható vér...

A frontin kimutatható vér vagy vizeletmintában?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 hét múlva lesz egy fontos orvosi tesztem és ilyenkor mindig stresszelek előttük és magas lesz a vérnyomásom és nem akarom, hogy ezért ne vegyenek fel. Egyébként itthon teljesen normális a vérnyomásom a frontin pedig még sosem próbáltam és erre az egy alkalomra kellene. Esetleg valami más ötletet is meghallgatok. Köszönöm a válaszokat. :)

2016. okt. 15. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sosem próbáltad ne most kezd el...

Új munkahely, v. mi ez? megmondod, hogy izgulsz kicsit ennyi

2016. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, új munkahely és ilyenkor akár 160-ra is felmegy, itthon 120 körül szokott lenni. Egyszerűen ha meglátok egy orvost elkezd kalapalni a szívem. Nem tudom mit csináljak ezért gondoltam előtte való nap este és aznap reggel beveszek egy 0,25-ös frontint.
2016. okt. 15. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre az alkalomra ne próbáld ki, főleg hogy mondod hogy izgulsz és ennyi, nekem is magas volt a pulzusom felvételinél izgalom miatt és mert 5emeletet gyalogoltam fel és kb azonnal behívtak... semmi gond nem volt miatta, megkérdezik hogy amúgy mennyi szokott lenni. Ha beveszed kezdőnek az első jó eséllyel kiüt :D Nekem fogorvos adott 0,25-öst és kb elaludtam a székben 20perccel a bevétel után, látszott rajtam hogy nyugtatót vettem be, le voltam lassulva teljesen, viszont a szívem ugyanúgy pörgött az izgalomtól amúgy, tehát csak fejben kapcsol szét, te jobban érzed magad de a stresszhelyzet hatása még megmarad a magasabb pulzus, sőt mellékhatása is lehet a frontinnak hogy bepörgeti. Heves szívdobogást csak bétablokkoló old meg szervi szinten, de azt csak orvos adhat ha indokolt. Utána pedig 6órán át voltam ilyen amúgy. Vezetni is tilos ha beveszed aznap.
2016. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább hagyom ezt a tervet. Aza baj, hogy nem ismerem az orvost így nem tudom mit fog reagálni vagy mennyire szigorú. Majd kiderül.
2016. okt. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!