Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez hogyan lehetséges? (Bővebbe...

Ez hogyan lehetséges? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Erdélyben élek, itt is születtem. Gyerekkoromban 2 évet Budapesten éltem édesapámnál, 5-6. osztályban oda jártam iskolába, majd ezt követően visszaköltöztem erdélybe édesanyámhoz. Tavaly tavasszal újra Budapestre költöztem, megcsináltattam a lakcímkártyát, TB-t, stb. Ugyanazt a TAJ számot kaptam vissza amit gyerekkoromban osztottak ki, bár ez nem lényeges. Március és Október közt dolgoztam egy magyar cégnél, ahova erdélyből is alkalmaznak embereket egy erdélyi munkaközvetítő cégen keresztül, de én NEM így kerültem a céghez. Történtek bizonyos dolgok, amik miatt egyik napról a másikra ott kellett hagynom mindent és vissza kellett jönnöm Erdélybe. Azóta (kerek 1 éve) itt NEM dolgoztam. Viszont... a közelmúltban orvosi ellátásra volt szükségem, és legnagyobb meglepetésemre, nem kellett fizetnem ugyanis mai napig biztosítva vagyok azáltal a bizonyos munkaközvetítő cég által. Ez hogyan lehetséges?

2016. okt. 19. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy biztosítva, nyilván nem fog valaki fölöslegesen havonta tizenezer forint járulékot fizetni utánad. Az, hogy a rendszer azt mutatja, hogy biztosítva vagy azt jelenti, hogy a rendszer hibás.
2016. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Isten áldja akkor a rendszert :D
2016. okt. 20. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!